Suat Yağmuroğlu – Garantili Kız Tavlama Sanatı

e-kitap indir
Garantili Kız Tavlama Sanatı Kitap Kapağı Garantili Kız Tavlama Sanatı
Suat Yağmuroğlu
Seçme Kitaplar
160

- Teknik ve taktikler
- Kadirizm
- Cep ve mail için mesajlar
- İnternet kılavuzu
Her erkek iyi bir "kadın avcısı" olmak ister. İster ki; elinden uçanla kaçan kurtulsun. Ama yolunu yordamını bilmediği için, beceremez çoğunlukla. Becerenlere gıpta eder.
Oysa, kadın avcılığı bütün öteki avcılıklardan kolaydır. Sebebi şu: Her av, avcısından kaçtığı halde; kadın, avcısına koşar. Çünkü, o da kendi alanında bir avcıdır. İster ki, sizin gibi, onu anlayabilecek bir erkeği olsun.
Bu kitap, siz onlara koşarken, sizin; onlar size doğru koşarken onların önüne çıkan engelleri nasıl aşacağınızın ipuçlarını veriyor, ilkelerini öğretiyor.
Ama şoför okulları gibi... Yani, diplomayı aldıktan sonra biraz pratik yapmanız gerekecek yine de... Cep telefonunuz ve e-mail leriniz için mesajlar da kitabımızın çok seveceğiniz bölümlerinden biri.
Küçük bir internet kılavuzu da ekledik. Yeni başlayanlar ve çet yapmak isteyenler için...

e-kitap indir

Ali Smith – Kız Erkekle Buluşur

e-kitap indir
Kız Erkekle Buluşur Kitap Kapağı Kız Erkekle Buluşur
Ali Smith
Turkuvaz Kitap

Anthea ve Imogen (Midge) Gunn, günümüz İskoçya’sında yaşamlarını kurmaya çalışan iki kız kardeştir. Midge büyük bir şirkette reklam yazarıdır. Daha hayalperest olan ve düzene uymakta zorlanan Anthea, aynı şirkette işe başladığı günlerde şirket aleyhine duvarlara sloganlar yazan Robin’le karşılaşır, ikisi ilk görüşte âşık olurlar. Bunu kovalayan günlerde, Midge ve Anthea, kendileriyle, gerçek duygularıyla yüzleşip mutluluğa kavuşacakları adımları cesaretle atar, onları özgürlük ve mutluluğa ulaştıracak değişimleri yaşarlar. Ali Smith, Ovidius’un Dönüşümler’de (Metamorphoses) anlattığı İphis’in öyküsünü günümüze uyarlıyor. Kız Erkekle Buluşur, aşkın gücüne dair duygusal, etkileyici ve eğlenceli bir roman: Mitolojiyle çağdaş edebiyatın başarıyla buluşup güncel toplumsal sorunlara da dokunduğu güçlü bir hikâye.

e-kitap indir

Lucy Vincent – Neden Aşık Oluyoruz?

e-kitap indir
Neden Aşık Oluyoruz? Kitap Kapağı Neden Aşık Oluyoruz?
Lucy Vincent
Arya Yayınları

Aşkın sırrı nihayet çözüldü! Yaşayanlar bilir: Hayatımız olağan seyrinde sürüp giderken, bir gün her şey alt üst oluverir. Artık ne eskisi gibi düşünebiliyoruz, ne de dünyaya eskisi gibi bakabiliyoruzdur... İşte o en muhteşem sihir gerçekleşmiş, insanın başına gelebilecek en güzel, en esrarengiz şey bizim de başımıza gelmiştir: Âşık olmuşuzdur. Peki aşk denen sihirli olayın nasıl ve neden gerçekleştiğini merak ettiniz mi hiç? Örneğin neden belli kişilere daha fazla yakınlık duyarız? Âşık olduğumuzda neden yeniden doğmuş gibi hissederiz? Aşk denen bu benzersiz olay nasıl gerçekleşiyor? İnsanın zihninde ve bedeninde ne tür dönüşümler oluyor? Bütün bu soruların cevabı ve daha fazlası elinizdeki kitapta... Neden Âşık Oluyoruz?'da Lucy Vincent bilimsel araştırmalardaki en son gelişmeleri de göz önüne alarak adeta aşkın içyüzünü gözler önüne seriyor. Hem aşkın pek farkında olmadığımız yönlerini, tuzaklarını, "işleyişi"ni, hem de hiç tükenmeyen büyüsünü, nükteli yanlarını son derece akıcı bir dille ortaya koyuyor. Neden Âşık Oluyoruz?'da herkes için bir şeyler var: Hem aşkı tatmış olanlar için, hem de aşk henüz kapısını çalmamış olanlar için. Kim bilir, belki de bu kitabı bitirdiğinizde...

e-kitap indir

John Gray & Gülden Şen – Erkekler Marstan Kadınlar Venüsten

e-kitap indir
Erkekler Marstan Kadınlar Venüsten Kitap Kapağı Erkekler Marstan Kadınlar Venüsten
John Gray & Gülden Şen
Altın Kitaplar
288

İşte bütün dünyada şok yaratan dev yapıt. 130 haftadan beri bestseller listelerinde 1 numaradan inmiyor...
Kadınların ve erkeklerin birbirleriyle olan ilişkilerine farklı yaklaşımlarını sergiliyor. John Gray , kişilerin "Aşk Mektupları" tekniğiyle dugul

e-kitap indir

Metin Üstündağ – Görüşmeyeli Uzun Zaman Oldu

e-kitap indir
Görüşmeyeli Uzun Zaman Oldu Kitap Kapağı Görüşmeyeli Uzun Zaman Oldu
Metin Üstündağ
Sel Yayıncılık
128

- merhaba..
- merhaba..
- görüşmeyeli, uzun zaman oldu..
- evet..
- neler yaptın..
- sensizliğe alıştım...
- ciddi misin...
- tıka basa...
- niye ki...
- çünkü sen, beni ve hayatımı evvela sırf kendinle doldurdun, sonra da çekip gittin..
- bilmiyordum..
- hiçbir şey bilmiyorsun sen zaten..
kırgınım bu yüzden sana ben çok...
- neden kırgınsın...
- çünkü sen, bana evvela kaybetmeyi ve mutsuzluğu sevdirdin sonra da gittin, bir başına çok mutlu oldun...
- sıkıldım ama ben hep kaybetmekten ve çok mutsuz olmaktan...sonra baktım, meğer çocuk oyuncağıymış kazanmak ve mutlu olmak...hem benim kazandığım, hayatımın geri kalanını korumak oldu sadece...yine de özür dilerim...

e-kitap indir