Gürkan CAN – Büyük Kuş

e-kitap indir
Büyük Kuş Kitap Kapağı Büyük Kuş
Gürkan CAN
Macera , Roman
Google
2020 Online 93

Bir pilotun ilginç hayat hikayesini konu alan kitabımızın kahramanı Tom'un kendi yaşam hikayesini anlattığı bu kitapta, hayatın ona sunduğu fırsatları nasıl azimle ve kararlılıkla değerlendirdiğini göreceksiniz.

Kitabın Tamamını Online Okumak için Tıklayınız...

e-kitap indir

Emre ŞEYDA-İlginç Bilgiler Ansiklopedisi

e-kitap indir
Emre ŞEYDA-İlginç Bilgiler Ansiklopedisi Kitap Kapağı Emre ŞEYDA-İlginç Bilgiler Ansiklopedisi
Emre ŞEYDA
Google E-Kitaplar

Korona günlerinde tüm okuyucularıma günaydın diyorum.

Ben bu günlerde kitap okuyalım diye 24 kitabım içinde ücretli olan diğer kitaplarımı da ücretsiz yapıyorum. Keyifle okuyun. Google kredi kartı bilgisi istemesin diye hepsinin ana fiyatını 0 yani ücretsiz yaptım.

Öncelikle herkese evde kalın çağrısı yapmak istiyorum. Gerek güzel ülkem Türkiye gerekse İtalya, İspanya, Fransa, ABD, Almanya ve diğer ülkeler lütfen evde kalalım.

Türkiye saati ile 9 Nisan 2020 Perşembe günü saat 10:00 a kadar yani bir hafta boyunca kitaplarımın hepsine ücretsiz olarak Google Play üzerinden ulaşabileceksiniz.

Kitaplarım sadece internet üzerinde okunmakta olup pdf versiyonları bulunmamaktadır.

Keyifli okumalar dilerim.

Son Not: Aşağıdaki nota ek olarak kitabın çok yoğun ilgi görmesi ve Yalandan Da Olsa Sev Beni adlı şiir kitabımın Google Playde çok satan kitaplar arasına girmesi sebebiyle. Süresiz olarak ücretsiz olmuştur. Bu vesileyle Google kredi kart bilgileri de istemeyecektir. Ana ücretini ücretsiz olarak değiştirdim. Keyifli okumalar dilerim.

Bu kitap yoğun istek üzerine 01.01.2020 tarihine kadar ücretsiz olmuştur. Bu tarih geldiğinde eski ücretine dönecektir. Bunu promosyon amaçlı yapıyorum. Kredi kartı bilgileriniben kesinlikle istemiyorum. Bunu yapan Google'dır. O yüzden lütfen bana bir şey demeyin. Ücretli bir kitap promosyonla ücretsiz yapıldığında böyle oluyor. Bunun pek çok örneği de google da mevcut. Sizden ricam diğer kitaplarıma da bakmanız. İlginizi çekecek bir kitap mutlaka çıkacaktır. Sorularınızı da yazar biyografimde bulunan alanlardan sorabilirsiniz. Önerileriniz varsa söyleyebilirsiniz. Ben her şeye açığım. Keyifli okumalar dilerim.

1907 yılında yılbaşı gecesi ABD Başkanı Theodore Roosevelt 8513 kişiyle el sıkışmıştır

Allı turna denilen hayvan flamingodur

Berlin Duvarı yıkıldı ama, hala uzaydan bakınca Doğu Almanya ve Batı Almanya çok net bir şekilde fark edilebiliyor. Sebebi, iki tarafta aydınlatma için farklı tarz ampullerin kullanılması

Esnemek bulaşıcı olduğu kadar okunduğunda da insana bulaşır. İlginçtir ki esneme kelimesini okuyanların çoğu esnemeye başlar!

Monako'nun ulusal orkestrası ordusundan daha geniş bir kadroya sahiptir

Toplamda 1000 ilginç bilgiyle serinin ilk kitabı olarak yola çıktım. Bunlar ve daha pek çok bilgiyi bu kitapta ve serinin diğer kitaplarında bulabilirsiniz.

Bilgi sizinle olsun.

Emre ŞEYDA

E-Kitap Oku

e-kitap indir

S.Damla ERGENÇ – Tuzak: Silent Hill Hayran Kurgu Hikâyesi

e-kitap indir
Tuzak: Silent Hill Hayran Kurgu Hikâyesi Kitap Kapağı Tuzak: Silent Hill Hayran Kurgu Hikâyesi
S.Damla ERGENÇ
Korku
Google E-Kitaplar
2020 Online

En büyük korkularınızla yüzleşmeye hazır mısınız?

Jane, unutmak istediği geçmişi ve oldukça sıradan olan bu günü ile sade bir hayat sürmektedir. Ta ki ev arkadaşı Ashley başına iş açmaya karar verene kadar. Silent Hill'e sürüklenirken geçmişi aslında hiç bilmediğini fark eder. Gerçekleri öğrenmek ise o kadar da kolay değildir.

E-Kitap OKU

e-kitap indir

Zeynep Bahar Özkurt – Bahar Postası 3.Sayı

e-kitap indir
Bahar Postası Kitap Kapağı Bahar Postası
3.Sayı
Zeynep Bahar Özkurt
Aile , Çocuk
Google E-Kitaplar
2020 Online Ücretsiz

7 yaşında bir çocuğun gözünden dünyayı anlatan, çocukların okulda öğrendiklerini pekiştirebilecekleri, okumaktan büyük keyif duyacakları, eğlenceli bilmece bulmacalarla vakit geçirebilecekleri, yemek tarifleri veya etkinlik önerileriyle çocugunuzla birlikte vakit geçirmenize yardımcı olacak yüzünüzü gülümsetip içinizi ısıtacak dergimizin üçüncü sayısında dopdolu bir içeriği siz okurlarımıza ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

E-Kitap oku

e-kitap indir

Alper KAYA – Ölüm Melodisi Komiser Tahsin

e-kitap indir
Ölüm Melodisi Komiser Tahsin Kitap Kapağı Ölüm Melodisi Komiser Tahsin
Alper KAYA
Roman
Google Kitaplar
2015 Online E Ktiap 57

İstanbul’da işitme engelli bir gencin intiharını araştıran Komiser Tahsin’in; şüphelerinin peşinden gitmesiyle olayın cinayet olduğunu ortaya çıkarması çok uzun sürmez. Ancak cinayet davasında karşılaşacağı tek engel, katiller olmayacaktır…  

Tamamı...  E-Kitap oku

e-kitap indir