Gürkan CAN – Büyük Kuş

e-kitap indir
Büyük Kuş Kitap Kapağı Büyük Kuş
Gürkan CAN
Macera , Roman
Google
2020 Online 93

Bir pilotun ilginç hayat hikayesini konu alan kitabımızın kahramanı Tom'un kendi yaşam hikayesini anlattığı bu kitapta, hayatın ona sunduğu fırsatları nasıl azimle ve kararlılıkla değerlendirdiğini göreceksiniz.

Kitabın Tamamını Online Okumak için Tıklayınız...

e-kitap indir

Emre ŞEYDA-İlginç Bilgiler Ansiklopedisi

e-kitap indir
Emre ŞEYDA-İlginç Bilgiler Ansiklopedisi Kitap Kapağı Emre ŞEYDA-İlginç Bilgiler Ansiklopedisi
Emre ŞEYDA
Google E-Kitaplar

Korona günlerinde tüm okuyucularıma günaydın diyorum.

Ben bu günlerde kitap okuyalım diye 24 kitabım içinde ücretli olan diğer kitaplarımı da ücretsiz yapıyorum. Keyifle okuyun. Google kredi kartı bilgisi istemesin diye hepsinin ana fiyatını 0 yani ücretsiz yaptım.

Öncelikle herkese evde kalın çağrısı yapmak istiyorum. Gerek güzel ülkem Türkiye gerekse İtalya, İspanya, Fransa, ABD, Almanya ve diğer ülkeler lütfen evde kalalım.

Türkiye saati ile 9 Nisan 2020 Perşembe günü saat 10:00 a kadar yani bir hafta boyunca kitaplarımın hepsine ücretsiz olarak Google Play üzerinden ulaşabileceksiniz.

Kitaplarım sadece internet üzerinde okunmakta olup pdf versiyonları bulunmamaktadır.

Keyifli okumalar dilerim.

Son Not: Aşağıdaki nota ek olarak kitabın çok yoğun ilgi görmesi ve Yalandan Da Olsa Sev Beni adlı şiir kitabımın Google Playde çok satan kitaplar arasına girmesi sebebiyle. Süresiz olarak ücretsiz olmuştur. Bu vesileyle Google kredi kart bilgileri de istemeyecektir. Ana ücretini ücretsiz olarak değiştirdim. Keyifli okumalar dilerim.

Bu kitap yoğun istek üzerine 01.01.2020 tarihine kadar ücretsiz olmuştur. Bu tarih geldiğinde eski ücretine dönecektir. Bunu promosyon amaçlı yapıyorum. Kredi kartı bilgileriniben kesinlikle istemiyorum. Bunu yapan Google'dır. O yüzden lütfen bana bir şey demeyin. Ücretli bir kitap promosyonla ücretsiz yapıldığında böyle oluyor. Bunun pek çok örneği de google da mevcut. Sizden ricam diğer kitaplarıma da bakmanız. İlginizi çekecek bir kitap mutlaka çıkacaktır. Sorularınızı da yazar biyografimde bulunan alanlardan sorabilirsiniz. Önerileriniz varsa söyleyebilirsiniz. Ben her şeye açığım. Keyifli okumalar dilerim.

1907 yılında yılbaşı gecesi ABD Başkanı Theodore Roosevelt 8513 kişiyle el sıkışmıştır

Allı turna denilen hayvan flamingodur

Berlin Duvarı yıkıldı ama, hala uzaydan bakınca Doğu Almanya ve Batı Almanya çok net bir şekilde fark edilebiliyor. Sebebi, iki tarafta aydınlatma için farklı tarz ampullerin kullanılması

Esnemek bulaşıcı olduğu kadar okunduğunda da insana bulaşır. İlginçtir ki esneme kelimesini okuyanların çoğu esnemeye başlar!

Monako'nun ulusal orkestrası ordusundan daha geniş bir kadroya sahiptir

Toplamda 1000 ilginç bilgiyle serinin ilk kitabı olarak yola çıktım. Bunlar ve daha pek çok bilgiyi bu kitapta ve serinin diğer kitaplarında bulabilirsiniz.

Bilgi sizinle olsun.

Emre ŞEYDA

E-Kitap Oku

e-kitap indir

Bilmece Kitabı Yüzlerce Bilmece Bildirmece

e-kitap indir
Yüzlerce Bilmece Bildirmece Kitap Kapağı Yüzlerce Bilmece Bildirmece
Fatih YEŞİLYURT
Google Books
2020 75

Bilmece, bir şeyin adını anmadan niteliklerini üstü kapalı söyleyerek o şeyin ne olduğunu bulmayı dinleyene veya okuyana bırakan oyundur. Bilmecelerde sorular; betimsel bir düzey içinde abartılarak, kavram tersine çevrilerek ve değiştirilerek oluşturulur. İfade bir "soru cümlesi" olmak zorunda değildir. Tüm kültürlerde olduğu gibi kendi kültürümüz içinde de önemli bir yeri olan bilmeceler, diğer halk edebiyatı ürünlerinde olduğu gibi söyleyeni birey olarak bilinmez, anonimdir. Bilmece kitabında yüzlerce bilmeceyi, sizler için bir araya getirdik.  

On ay yatar,

İki ay kalkar,

Feneri yakar,

Etrafa bakar.

E-Kitap Oku

e-kitap indir