Rüya Tabirleri – Berrin TÜRKOĞLU

e-kitap indir
Rüya Tabirleri Kitap Kapağı Rüya Tabirleri
Berrin TÜRKOĞLU

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri Kitabını Ekitapcilar.COM farkıyla sizlere sunuyoruz. Elinizin altında devamlı bulunması gereken bir e Kitap. Rüya Tabirleri kitabı bildiğimiz gibi iki çeşit rüya bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi bilinçaltı rüyasıdır. Yani bu tip Rüyalarda gündüz yaşadığımız olayları görürüz. Aklımıza yer eden olayları genelde gördüğümüz bu tip rüyalar çok net hatırlanmazlar. İkinci tip Rüyalar ise uyarıcı rüyalardır.  Bu tip rüyalar çok net hatırlanır ve genelde sabaha karşı görülmektedir. Yani bu tip rüyalarda Allah (C.C) tarafından uyarılar mevcuttur.  Rüyaların anlamını bu Rüya Tabiri E-Kitapta buluabilirsiniz.

e-kitap indir

KPDS 2020 Eğitim Videsu

e-kitap indir
KPDS Kitap Kapağı KPDS
Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı

Ekitapcilar.COM farkıyla Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS) için harika bir görüntülü Eğitim Videolarını aşağıdaki linkten indirebilir dilerseniz 

 

e-kitap indir

KPSS 2020 Kitap Arşivi-Soru ve Cevaplar

e-kitap indir
Kamu Personeli Seçme Sınavı Kitap Kapağı Kamu Personeli Seçme Sınavı
Anonim
KPSS

Merhaba Sayın Ekitapcilar.com ziyaretçileri sizlerden gelen yoğun istek üzerine 2020 yılında yapılacak olan Kamu Personeli Seçme Sınavına Hakkında bilgileri ve Edinebileceğiniz kaynak kitapları paylaşacağımız sayfamızı oluşturduk.

KPSS 2020 Yılında yapılacak olan KPSS sınavına hazırlık için ihtiyacınız olan kaynaklardan bir kaçını derleyip sizlere sunuyoruz.

Öncesinde KPSS 2020 ile ilgili sizlere bir kaç bilgi sunmak istiyoruz. Başvuru ile Başlayalım.

2020 KPSS Başvuruları

2020 yılında gerçekleştirilecek olan KPSS oturumlarının başvuruları için beklenen tarihler şu şekilde;

2020 KPSS Lisans, Alan Bilgisi, Öğretmenlik Alan Bilgisi ve Eğitim Bilimleri sınavları için; İlkbahar döneminde başvuruların alınmasını bekliyoruz.

2020 KPSS Ortaöğretim ve Önlisans sınavları içinse başvuruların yaz döneminde alınmasını bekliyoruz.

Yukarıdaki bilgiler tamamen öngörüdür. Çünkü ÖSYM henüz açıklamamıştır. ÖSYM nin KPSS 2020 Sınav tarihlerini açıkladığında web sayfamızda güncellenecektir. Aşağıdaki download linkinden geçmiş sınavlarda sorulan kaynaklara ulaşabilirsiniz.

Kpss notları 1: https://yadi.sk/d/C1gqeGqu3MLpC3
Kpss notları 2: https://yadi.sk/d/sPcVg-fv8LhaF
Kpss notları 3: https://yadi.sk/d/DlmMqVkJj8yFF
Kpss notları 4: https://yadi.sk/d/5iOiQIu2jeXnV

Kpss alan kitap 
Kpss Edebiyat Deneme Ve Çıkmış Sorular: https://yadi.sk/d/QQ051v0Bs3TqA
Kpss Matematik: https://yadi.sk/d/4tg6bnCN3HqLvM
Kpds notları : https://yadi.sk/d/sD8jmXWI945tF
Yds: https://yadi.sk/d/sjaEdobI3HuQzR
Çeşitli Tarih Sınavları Dokümanları: https://yadi.sk/d/asp6K-2NmxuNj

e-kitap indir

Melik Duyar – Sudoku Zekası PDF

e-kitap indir
Sudoku Zekası Kitap Kapağı Sudoku Zekası
Melik Duyar

Hafıza teknikleri uzmanı Melih Duyar'ın hazırlamış olduğu 97 sayfalık sudoku kitabı PDF formatında Ekitapcilar.COM farkıyla sizlerle.

Kitabın İçindekiler

* Strateji ve Analitik Zeka

* Sudoku'nun tarihçesi

* Sudokunun açımlanması

* Sudoku ardındaki matematik

* Sudoku bulmacasının yapımı

* Çözüm yöntemleri -Tarama

* Mücadele Başlıyor

* Strateji Değişikliği

* Bazı olası rakamların elenmesi

* Herşey başarısız olursa

* Şeytani bir sudokunun çözümü

* Örnek Sudoku bulmacaları

* Örnek bulmacaların çözümleri

* Çözmeniz için şeytani bir bulmaca

* Şeytani bulmacanın cevap anahtarı

Kitap Özet:

Beyninizde sistematik bir düşünme ve sabır mı geliştirmek istiyorsunuz? Sudoku bulmacalarını kısa sürede çözmek mi istiyorsunuz? O zaman hazır olun! Eğer gerçekten yüzünüzde bir gülümseme  oluşturacak sudoku bulmaca çözüm taktiklerini keşfetmek istiyorsanız, bu harika e-kitap tamda sizin için hazırlandı! Sudoku bulmacası çözmenin beyni Alzheimer gibi hastalıklardan koruduğunu bildiğim için, ben kendim yaklaşık beş yıldır zaman zaman sudoku bulmacası çözüyorum. Zor olan, çözümle ilgili taktikleri, metotları ve sırları deneme yanılma ile çok uzun zaman sonra keşfetmiş olmamdır. Talihsiz olan, hemen hemen tüm gazeteler veya yayıncılar sudoku bulmacası kitapları basarken, bunlardan hiçbirisi “İnsanlara kolay sudoku çözmenin yöntemlerini öğreten bir kitap basalım” demiyor. Ben ise hep “Bana Sudoku Çözmenin Sırlarını Açıklayan” bir kitap aradım durdum. Bulamayınca da pes ettim ve böyle bir kitap yazarak herkese ücretsiz olarak dağıtayım diye bir hedef koydum kendi kendime. Bu kitap, sudoku bulmacalarını çözebilmeniz için bilmeniz gerken herşeyi kapsıyor. Kitapta başka hiçbir yerde anlatılmayan ve açıklanmayan tüm sudoku çözüm taktiklerini bulacaksınız. Kitabın içinde başka neler bulacaksınız; Sudoku bulmacalarını çok az bir gayretle nasıl kolayca çözebileceğinizi öğreneceksiniz. Sudokunun arkasında yatan matematiği keşfedeceksiniz. Sudoku yapısının nasıl kurulduğunu anlayacaksınız. Tek sayı için nasıl bir araştırma yapılacağını öğreneceksiniz. Herşey başarısız olunca ne yapacağınızı bileceksiniz. Şeytani zorluktaki bulmacaların çözümünde kullanılan gizli gerçeği öğreneceksiniz. Çeşitli zorluktaki bulmacalara nasıl yaklaşılması gerektiğini anlayacaksınız. Konu dışı ve ilgisiz rakamları nasıl elimine edeceğinizi keşfedeceksiniz. Çapraz tarama yöntemi ile kendinize avantaj sağlayacaksınız. Sudoku çözerken nasıl uygun kabuler yapacağınızı öğreneceksiniz. Latin karesinin ne olduğunu bileceksiniz. Tek hücrelerin ne demek olduğunu ve bunları nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Hiçbir yerde izah edilmeyen Sudokunun farklı Japon varyasyonlarını keşfedeceksiniz. Sudokunun tam olarak geçmişini öğreneceksiniz. ve çok daha fazlasını elde edeceksiniz! Evet, yanlış duymadınız! Bu harika kitaba sahip olmak için öncelikle hiçbir para ödemeyeceksiniz. İkincisi kitabın size ulaşması için postacıyı veya kargo elemanını evinizde beklemek zorunda kalmayacaksınız. Şu anda ister sabaha karşı saat 5:00 olsun, ister gece olsun hiç fark etmez. Bu elektronik kitabı bilgisayarınıza indirerek hemen okumaya başlayabilirsiniz!

e-kitap indir

Sıkça Sorulan Sorular

e-kitap indir

Sitenizde yayınladığınız kitaplar sizin tarafınızdan mı hazırlanıyor?
Hayır. Sitemizde yayınlanan hiçbir kitap bizim tarafımızdan hazırlanmıyor. Ekitapçılar ekibi olarak biz, yalnızca internette yayınlanan epubları takip ediyor, topluyor ve buradan düzenli bir şekilde takipçilerimizle paylaşıyoruz.
Kitap İsteğinde Bulunabilir Miyiz?
İletişim sayfamız üzerinden bizden kitap isteğinde bulunabilirsiniz. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi, kitaplar tarafımızdan hazırlanmadığı için istenilen her kitabı self servis sunmamız elbette ki imkansız. Bize gelen kitap isteklerini ayrı bir listede bir araya getiriyor ve özellikle, düzenli aralıklarla internette aramasını yapıyoruz. Bu sayede birileri tarafından herhangi bir sosyal hesapta ya da sitede paylaşılırsa hemen sizlerle buluşturuyoruz.
Kitap İndirme Linklerinizde Virüs Var Mı?
E-Kitap Nasıl İndirilir? başlıklı sayfamızda da bahsettiğimiz gibi, sitemizde yer alan tüm kitaplar Yandex Disk üzerinde depolanmaktadır ve bu kitapları indirmek oldukça basittir. İndirdiğiniz tüm dosyalar, epub formatında kitap dosyalarıdır ve tamamen güvenlidir.
Kitapları indirme linkine tıkladığınızda, Yandex linklerine ulaşmadan önce geçmeniz gereken 5 saniyelik basit reklamlar bulunmaktadır. Bu reklamlar, sitemizin masraflarını çıkarabilmek adına koyduğumuz zorunlu reklamlardır. Bizimle hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Reklamlar zaman zaman yanıltıcı ve aldatıcı olabilirler, bu yüzden dikkat etmenizi, telefon ve kredi kartı numaranız gibi hiçbir bilginizi paylaşmamanızı tavsiye ederiz.
Size Kitap Gönderebilir Miyiz?
Arşivimizde bulunmayan kitapları, [email protected] adresine mail atarak sitemize eklenmesini sağlayabilirsiniz.

e-kitap indir