Seni Çok Bekledim Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlandı ?

e-kitap indir
Seni Çok Bekledim Kitap Kapağı Seni Çok Bekledim
Anonim
Dizi
Google
2021 Online,Özet 125

Seni Çok Bekledim uyarlama mı? Seni Çok bekledim dizisi hangi dizi, kitaptan, hikayeden uyarlanarak çekildi? Seni Çok Bekledim konusu nedir? Seni çok bekledim uyarlaması hangi hikayeden çekiliyor? Haftalardır Beklenen Seni Çok Bekledim, 29 Ocak Cuma günü izleyicilerle buluşuyor. Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alırken bir o kadar da oyunculuğuyla konuşulmuş isimler kadroya dahil oldu. Tanıtımı duyurulduğundan beri dikkatleri üzerine çeken dizi kitaptan ya da gerçek hayattan uyarlama mı olduğu merak ediliyor.

Star TV bünyesine yeni bir dizi daha katmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Özcan Deniz yer aldığı Seni Çok Bekledim, 29 Ocak Cuma akşamı izleyicilerle buluşuyor. Dizinin fragmanı yayınlandığı günden beri konuşulurken oyuncu kadrosuyla da bir hayli sevildi. Bunun yanı sıra konusunun gerçekten uyarlama olup olmadığı araştırma konusu oldu.

Seni Çok Bekledim konusu nedir?

Ailesinden uzakta kendine bir hayat kurmuş, iş adamı Kadir'in hayat hikayesini konu alıyor. Fotoğrafçı Ayliz ise babasız büyümüş hayatla mücadele ediyor. Bu iki önemli isim hiç umulmadık bir anda birbirlerinin hayatına dahil olarak beklenmedik bir yola adım atmış oluyorlar.

Seni Çok Bekledim uyarlama mı?

Ailesinden uzakta olan Kadir ile fotoğrafçı Ayliz arasında yaşanacak büyük olayları anlatan Seni Çok Bekledim, Erzincan'dan yola çıkarak Katar'a, Katar'dan ise İstanbul'a uzanan bir olayı anlatacak. Birbirinden farklı olayları anlatacak olan dizi, gerçek bir hayat hikayesinden uyarlamadır.

e-kitap indir