Seni Çok Bekledim Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlandı ?

e-kitap indir
Seni Çok Bekledim Kitap Kapağı Seni Çok Bekledim
Anonim
Dizi
Google
2021 Online,Özet 125

Seni Çok Bekledim uyarlama mı? Seni Çok bekledim dizisi hangi dizi, kitaptan, hikayeden uyarlanarak çekildi? Seni Çok Bekledim konusu nedir? Seni çok bekledim uyarlaması hangi hikayeden çekiliyor? Haftalardır Beklenen Seni Çok Bekledim, 29 Ocak Cuma günü izleyicilerle buluşuyor. Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alırken bir o kadar da oyunculuğuyla konuşulmuş isimler kadroya dahil oldu. Tanıtımı duyurulduğundan beri dikkatleri üzerine çeken dizi kitaptan ya da gerçek hayattan uyarlama mı olduğu merak ediliyor.

Star TV bünyesine yeni bir dizi daha katmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Özcan Deniz yer aldığı Seni Çok Bekledim, 29 Ocak Cuma akşamı izleyicilerle buluşuyor. Dizinin fragmanı yayınlandığı günden beri konuşulurken oyuncu kadrosuyla da bir hayli sevildi. Bunun yanı sıra konusunun gerçekten uyarlama olup olmadığı araştırma konusu oldu.

Seni Çok Bekledim konusu nedir?

Ailesinden uzakta kendine bir hayat kurmuş, iş adamı Kadir'in hayat hikayesini konu alıyor. Fotoğrafçı Ayliz ise babasız büyümüş hayatla mücadele ediyor. Bu iki önemli isim hiç umulmadık bir anda birbirlerinin hayatına dahil olarak beklenmedik bir yola adım atmış oluyorlar.

Seni Çok Bekledim uyarlama mı?

Ailesinden uzakta olan Kadir ile fotoğrafçı Ayliz arasında yaşanacak büyük olayları anlatan Seni Çok Bekledim, Erzincan'dan yola çıkarak Katar'a, Katar'dan ise İstanbul'a uzanan bir olayı anlatacak. Birbirinden farklı olayları anlatacak olan dizi, gerçek bir hayat hikayesinden uyarlamadır.

e-kitap indir

Görünmezler – Ali KEREM

e-kitap indir
Görünmezler Kitap Kapağı Görünmezler
Ali KEREM
Kısa Hikaye
Google
2020 Online 14

Geçmişte yakın olduğu talihsiz bir hastalığın yeni kurbanını gören psikiyatrist Hilmi, iki kırık aile arasında cereyanda kalmış bir gencin hayatına misafir olur ancak öyle kalmaz. Görünmezliği tatmış ve acı tadı boğazını sızlatmış biri ötekini ne kadar iyi edebilir? Ne kadar müdahale edebilir?

"Koyu koyu bulutların arkasına gizlenen yüzlerce güneş gibi, ben de bir müddet saklanmak istedim. Ama saklananlar arttıkça karanlıkta kalanlar da artacaktı."

Kitabın Tamamını E-Kitap OKU

 

e-kitap indir

İki Uçurumlu Köprü – Kısa Hikaye

e-kitap indir
İki Uçurumlu Köprü Kitap Kapağı İki Uçurumlu Köprü
Ali KEREM
Hikaye Kısa
Google
2020 Online 22

İki küçük yürek vardı.

Biri diğerini kırmak, parçalamak, bertaraf etmek istedi; öteki arındırmak, onarmak, korumak istedi.

Biri olmadan diğeri olamazdı.

Kader yine oyununu oynadı.

Kitabın Tamamını E-Kitap Oku

e-kitap indir

Mahallenin Çocukları ( Kısa Hikaye Çocuk)

e-kitap indir
Mahallenin Çocukları Kitap Kapağı Mahallenin Çocukları
Cansu FİDANAY
Google
2019 Online

Para kazanmak günümüz dünyasında bir amaç değil zorunluluk haline geldi. Ama ne yazık ki sistem yüzünden her insanın kolayca yapamadığı bir şeye dönüştü. İnsanlar ya adına asgari ücret denilen para karşılığında en değerli sermayelerini yani vakitlerini satar hale geldi ya da onun biraz üstüne yöneticilik yapmaya başladı. Bunun için yıllarca okula gittiler ve yüzlerce dersin sınavına çalıştılar. Günün sonunda ise zengin olan onlar değil patronları oldu. Sizce de burada bir yanlışlık yok muydu? Evet var! O da günümüz gençlerinin göremediği büyük bir yanlış.

Kitabın Tamamını E-Kitap Oku

e-kitap indir

Yaramaz Tavşan Ponpon Değerler Serisi

e-kitap indir
Yaramaz Tavşan Ponpon Değerler Serisi Kitap Kapağı Yaramaz Tavşan Ponpon Değerler Serisi
Ayça ATÇI
Hikaye, Çocuk
NET Yayıncılık
2019 Basılı Kitap 24

Dostluk,eşitlik,cesaret ve azıcık da olsa uslu olmak…

Hepsini bu kitap serisinde bulacaksınız.En güzeli de eğlenirken eğlenmek olacak.Çocuklar harika resimlere ve özgün metinlere sahip bu hikayeleri çok sevecek.

Birlikte okumak için mükemmel…

Kitabı Satın Almak için Tıklayınız..

e-kitap indir