Yusuf KEMAL -Sırrı’nın sırrı: Son şaka

e-kitap indir
Sırrı'nın sırrı: Son şaka Kitap Kapağı Sırrı'nın sırrı: Son şaka
Yusuf KEMAL
Aile Çocuk
Google
2020 Online 92

İki Kişinin Bildiği SIRDIR 🙂

Hikâyenin baş kahramanı Sabri babasından kalma fotoğrafçı dükkanını işletmektedir orta halli bir ailenin şımarık yetiştirilmiş tek çocuğudur otuzlu yaşlarında kendini beğenmiş insanların duygu ve düşüncelerini önemsemeyen hayatı makaraya sarmış işi gücü şaka, eğlence ve şamatadan ibarettir bu tavırları yüzünden eş dost ve komşu esnaflar tarafından defalarca uyarılmasına neden olmuştur ama o öğütleri dinlemeyip her defasında kulak arkası yapıp bildiğini okumaktadır ve yine cıvıklığı abarttığı bir gün yaptığı son şaka başına büyük işler açar bu şaka onun için sıkıntılı günlerin başlamasına neden olur yaptığı şakaya şahit ve sırdaş olan tek kişi komşu esnaf televizyon tamircisi Cemil’dir Cemil Sabri’yi öz abisi gibi seven temiz kalpli kötülük nedir bilmeyen işinde gücünde kendi halinde yirmili yaşlarında bir gençtir...

Kitabın Tamamını Okumak İçin Tıklayınız...

e-kitap indir

Zeynep Bahar Özkurt – Bahar Postası 3.Sayı

e-kitap indir
Bahar Postası Kitap Kapağı Bahar Postası
3.Sayı
Zeynep Bahar Özkurt
Aile , Çocuk
Google E-Kitaplar
2020 Online Ücretsiz

7 yaşında bir çocuğun gözünden dünyayı anlatan, çocukların okulda öğrendiklerini pekiştirebilecekleri, okumaktan büyük keyif duyacakları, eğlenceli bilmece bulmacalarla vakit geçirebilecekleri, yemek tarifleri veya etkinlik önerileriyle çocugunuzla birlikte vakit geçirmenize yardımcı olacak yüzünüzü gülümsetip içinizi ısıtacak dergimizin üçüncü sayısında dopdolu bir içeriği siz okurlarımıza ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

E-Kitap oku

e-kitap indir

Gary Ezzo – Bebek Bilgeliği

e-kitap indir
Bebek Bilgeliği Kitap Kapağı Bebek Bilgeliği
Gary Ezzo and Robert Bucknam
Çocuk
Butik Yayıncılık

Bilim adamları aya insan göndermiş olabilir, fakat ebeveynliğin en temel sorunlarına yanıt veremiyorlar.

Bu soru, ailenin geri kalanı gibi gece boyunca uyuyan mutlu ve keyifli bir bebeğin ve sürekli yorgun olmayan bir annenin nasıl mümkün olduğudur.

Bilinçli Bebek Yetiştirmek için Yazılmış güzel bir El Kitabı.

Şimdi yanıtı bulmak için, anne ve babaların bakması gereken tek yer Bebek Bilgeliği’dir.

Bebek Bilgeliği, bebeklerin beslenme, uyanıklık ve gece uykusu döngülerini senkronize etmeye doğal ve başarılı bir şekilde yardımcı olacak heyecan verici bir bebek yönetimi planıdır.

Tüm dünyada iki milyonu aşkın müteşekkir ebeveynin neler öğrendiğini keşfedin. Uykusuz geceleri ve huysuz bebekleri düzeltmek için pozitif bir reçete keşfedin. Bebek Bilgeliği, doktorlar tarafından tavsiye edilen inanılmaz bir sistemdir.

e-kitap indir

Rüya Tabirleri – Berrin TÜRKOĞLU

e-kitap indir
Rüya Tabirleri Kitap Kapağı Rüya Tabirleri
Berrin TÜRKOĞLU

A'dan Z'ye Rüya Tabirleri Kitabını Ekitapcilar.COM farkıyla sizlere sunuyoruz. Elinizin altında devamlı bulunması gereken bir e Kitap. Rüya Tabirleri kitabı bildiğimiz gibi iki çeşit rüya bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi bilinçaltı rüyasıdır. Yani bu tip Rüyalarda gündüz yaşadığımız olayları görürüz. Aklımıza yer eden olayları genelde gördüğümüz bu tip rüyalar çok net hatırlanmazlar. İkinci tip Rüyalar ise uyarıcı rüyalardır.  Bu tip rüyalar çok net hatırlanır ve genelde sabaha karşı görülmektedir. Yani bu tip rüyalarda Allah (C.C) tarafından uyarılar mevcuttur.  Rüyaların anlamını bu Rüya Tabiri E-Kitapta buluabilirsiniz.

e-kitap indir

HypnoBirthing – Mongan Yöntemi

e-kitap indir
Mongan Yöntemi Kitap Kapağı Mongan Yöntemi
HypnoBirthing
EPUB
2012 312

Keşke'siz Doğumlar İçin Eşsiz Bir Rehber...
Çocuk doğurmak korkulacak bir şey değildir, hayatın doğal ifadesidir. Bu kitapta Marie Mongan acının doğumun doğal bir eşlikçisi olduğu efsanesini çürütüyor. Bedenimizi gergin ve kapalı tutan korkuyu serbest bıraktığımız zaman nazik doğumu yaşayacağımızı kanıtlıyor...

e-kitap indir