Mahallenin Çocukları ( Kısa Hikaye Çocuk)

e-kitap indir
Mahallenin Çocukları Kitap Kapağı Mahallenin Çocukları
Cansu FİDANAY
Google
2019 Online

Para kazanmak günümüz dünyasında bir amaç değil zorunluluk haline geldi. Ama ne yazık ki sistem yüzünden her insanın kolayca yapamadığı bir şeye dönüştü. İnsanlar ya adına asgari ücret denilen para karşılığında en değerli sermayelerini yani vakitlerini satar hale geldi ya da onun biraz üstüne yöneticilik yapmaya başladı. Bunun için yıllarca okula gittiler ve yüzlerce dersin sınavına çalıştılar. Günün sonunda ise zengin olan onlar değil patronları oldu. Sizce de burada bir yanlışlık yok muydu? Evet var! O da günümüz gençlerinin göremediği büyük bir yanlış.

Kitabın Tamamını E-Kitap Oku

e-kitap indir

Gri-mm Masalları 2 Pamuk Prenses ve 7 Cüceler

e-kitap indir
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Kitap Kapağı Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler
Yılmaz ÖLMEZ
Aile Çocuk, Masal
Google
2020 Online 20

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, ilk kez 1812 yılında Alman Grimm Kardeşler tarafından derlenmiş ve basılmış olan bir halk masalıdır.[1][2] Kötü kalpli ve kıskanç üvey annesi tarafından ondan daha güzel olduğu için öldürülmek üzere ormana gönderilen ve ormanda cücelerle beraber yaşamaya başlayan bir prensesin maceralarını anlatır. Pek çok kez tiyatroya ve sinemaya uyarlanmıştır.

Ücretsiz olarak kullanıma sunduğum bu kitabın daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorsan beğeni ve yorum yapmayı unutma.

Kitabın Tamamını E-Kitap Oku

e-kitap indir

Yaramaz Tavşan Ponpon Değerler Serisi

e-kitap indir
Yaramaz Tavşan Ponpon Değerler Serisi Kitap Kapağı Yaramaz Tavşan Ponpon Değerler Serisi
Ayça ATÇI
Hikaye, Çocuk
NET Yayıncılık
2019 Basılı Kitap 24

Dostluk,eşitlik,cesaret ve azıcık da olsa uslu olmak…

Hepsini bu kitap serisinde bulacaksınız.En güzeli de eğlenirken eğlenmek olacak.Çocuklar harika resimlere ve özgün metinlere sahip bu hikayeleri çok sevecek.

Birlikte okumak için mükemmel…

Kitabı Satın Almak için Tıklayınız..

e-kitap indir

Ben Velet-Paçoz Kuzi’nin İntikamı-Ücretsiz Çocuk Kitabı

e-kitap indir
Ben Velet-Paçoz Kuzi'nin İntikamı Kitap Kapağı Ben Velet-Paçoz Kuzi'nin İntikamı
Özcan TEKDEMİR
Çocuk , Hikaye
Google
2020 Online 55

Dünyayı,hiç bir uzaylının günlüğünden okudunuz mu?Velet bir uzaylıdır ama uzaylılar içinde en geveze olanıdır.Dünya ve özellikle Türkiye hakkında günlük yazmaya karar verir.Kuzi ile maceradan maceraya koşarlar.

Eğlence sizi bekliyor.

Kitabın Tamamını E-Kitap Oku

e-kitap indir

Küçük Elisa Harikalar Diyarında

e-kitap indir
Küçük Elisa Harikalar Diyarında Kitap Kapağı Küçük Elisa Harikalar Diyarında
Murat UKRAY
Çocuk
Google
2020 Online 131

Elisa, 7 yaşında küçük bir kızdır ve gerçeği aramak için bir gün evden çıktığında, ormanda kaybolur ve takip ettiği siyah bir tavşan, onu çok eski bir su sarnıcına götürür. İçine girdiğinde sihirli bir aynayla karşılaşır ve aynaya dokunduğunda bir anda kendini 400 yıl önceki bir zamanda bularak, bir zaman tünelinde kaybolur. Buraya geldiğinde kim olduğunu ve nereden geldiğini hatırlayamaz, fakat karşısına çıkan ve isminin Seyyaholduğunu söyleyen adamın gerçekte kim olduğunu araştırmaya başladığında, kendini bambaşka bir öykünün içinde bulur.

Şimdi, o aslında gelecekten gelmiş olan bir zaman yolcusudur ve tekrar geldiği yere, geleceğe dönmek için çok zorlu bir mücadeleye girişecek ve zaman makinasını tekrar çalıştırmayı başararak Agartha denilen bilinmeyen bir yeraltı ülkesine gidecek ve orada bir zamanlar bir kraliçe olduğunu ve esas isminin –Alice– olduğunu öğrenince çok daha şaşıracaktır. Üstelik, bununla da kalmayıp orada yüzyıllar ötesinde kaybettiği ailesini, anne ve babasını tekrar bulunca, çok daha sihirli ve bambaşka duygusal bir hikaye başlayacak ve hikayenin sonunda Elisa ailesini bulduğunda, aslında onların da bir zaman yolcusu olduğunu garip bir şekilde öğrenince çok şaşıracaktır..

"..Hayatta hep eksik bir şeyler kalır. Ya yapılmamış bir iş veya kavuşulmamış bir insan. Belki, de en son kalan parça hayatımızın da tüm anlamını içerir ve o yüzden hep saklıdır” dedi Elisa, konuşmasına başlamadan önce. Öyle ki, bazı an gelir, hayatımızın geri kalanını o eksik elmas parçayı aramakla geçirmek zorunda kalabiliriz. Çünkü, o son parça olmadan, hiçbir şey anlamını tamamlamaz.."

 

İşte, aynen bunun gibi, Alice’in de –Elisa– olmadan önceki hayatının gerçek anlamı ve kayıp parçası neydi? Bunu mutlaka öğrenmeliydi. Ama bunun için çok uzun bir yolculuktan geçmesi gerekiyordu.

Eminim, Elisa ile olan bu ilginç seyahatlerimi ve onun içinden çıktığı bu sihirli kitabı okudukça, siz de buna katılacaksınız ve "gerçek" üzerinde yeniden düşünmeye başlayacaksınız..

Unutmayın!

Bu evrendeki her şeyin bir hayali bir de gerçek görüntüsü vardır...

Kitabın Tamamını E-Kitap Oku...

e-kitap indir