James Greer – Genç Ruh Gibi Kokardı

e-kitap indir
Genç Ruh Gibi Kokardı: Bir Kurt Cobain Romanı Kitap Kapağı Genç Ruh Gibi Kokardı: Bir Kurt Cobain Romanı
James Greer
Aylak Kitapbi
272

Kurt Cobain kimdi? Zenginliğe ve üne boğulmuş şımarık bir rock yıldızı mı? Uyuşturucudan ve can sıkıntısından zihni bulanmış bir bunalım ikonu mu? Bütün dünyaya dil çıkaran yaramaz bir çocuk mu? Evrenin yasını tutan bir bilge mi? Hayatı parmak uçlarıyla seyreden bir münzevi mi?
Bu kitap Cobainin her şeyden kaçmak için geldiği Daytonda geçirdiği günlerin başka başka gözlerden aktarılışının kitabı, ya da parçalanmış kimliklerini bir arada tutacak bir tutkal peşindeki, alkolik gençlerin modern zamanları, popüler kültürü, aşkı, cinselliği ve yaralarını kaşıyışlarının.
Kurt Cobaini kim öldürdü cümlesinin çoğul yanıtı. genç ruh gibi kokardı, yalnızlığınızı taşıracak, yitirdiklerinizi koyultacak, damağınızda bir zehri dolandıracak.
Kurt Cobaini bir yıldız ya da resmi tişörtlere basılan bir ürün değil, zaafları, kusurları ve ıssızlığıyla gerçek bir insan olarak okumayı ve boğazınıza kadar zarif bir modern zamanlar eleştirisine batmayı göze alabiliyorsanız genç ruh gibi kokardıyı sindirim sisteminize
vakit kaybetmeden sokun deriz.
Zira hazmı zor olabilir.

e-kitap indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir